Witamy na stronie Przychodni Rehabilitacyjnej Medikar!

Naszą pasją jest kompleksowe leczenie Pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu. Istniejemy na rynku usług medycznych od 2005 roku. Otaczamy naszą opieką zarówno dorosłych jak i dzieci. Do Państwa dyspozycji oddajemy wysoko wyspecjalizowaną, stale pogłębiającą swą wiedzę i umiejętności kadrę medyczną oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny i rehabilitacyjny. Naszym znakiem rozpoznawczym jest indywidualne i kompleksowe podejście do problemów zdrowotnych pacjenta. Cieszymy się dużym uznaniem na rynku, czego efektem
było zajęcie przez MEDIKAR pozycji  Lidera  w zakresie kompetencji, wyposażenia oraz jakości opieki wśród Klinik Rehabilitacyjnych w Polsce w roku 2014*.

Na stronie Przychodni Medikar mogą Państwo zapoznać się bogatą ofertą usług jakie proponujemy. Przybliżamy  Państwu rodzaje  metod leczniczych według których tak efektywnie  pracują nasi terapeuci, możecie znaleźć najważniejsze informacje  o wykonywanych u Nas  zabiegach leczniczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wszechstronną, konkurencyjną jakościowo i cenowo ofertą! W razie dodatkowych pytań nasz personel z przyjemnością udzieli Państwu   wszelkich informacji.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Znajdujemy się w dogodnej komunikacyjnie części dolnego Mokotowa, zaledwie trzy przystanki autobusowe od Metra Politechnika. W bliskim otoczeniu znajdują się unikatowe tereny spacerowe : od północy przepiękne o każdej porze roku Łazienki , od zachodu zaś urokliwe Parki: Morskie Oko, Promenada i Park Szustrów.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku między godziną 7.00 a 21.00

Serdecznie Zapraszamy!!!

 

 

 

*Ogólnopolski ranking ośrodków rehabilitacji dziennej Gazety Wyborczej (listopad, 2014)