Project Description

lek. Marcin Grzebyk- absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 2000 roku. Pracownik naukowy, prowadzi badania naukowe w dziedzinie elastografii statycznej, w chwili obecnej prowadzi badania  tym obszarze, kończąc doktorat w tym zakresie. Absolwent licznych kursów podyplomowych w dziedzinie ultrasonografii w kraju i za granicą m.in Europejskiego Towarzystwa Ultrasonografii (EFSUMB), Akademii Ultrasonografii w Dusseldorfie, Roztoczanskiej Szkoły Ultrasonografii, Dolnośląskiej Szkoły Ultrasonografii, zakończone certyfikatami.

Członek Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii i Europejskiego Towarzystwa Ultrasonografii. Wykonuje badania ultrasonograficzne naukowe i komercyjne od 10 lat.

Współpracuje z lekarzami i badaczami pochodzącymi z największych ośrodków medycznych w Warszawie m in Szpitali prywatnych i  klinik ortopedycznych, największych warszawskich szpitali, Centrum Onkologii, Szpitala Medicover. Pozostałe zainteresowania naukowe to: zastosowanie drukowania 3D w medycynie, fotografia, bionika.