SPECJALIŚCI NAJWYŻSZEJ KLASY

Medikar Mokotowskie Centrum Ortopedyczne

Umów wizytę

Zadzwoń do nas

+48 (22) 854 02 02

Napisz do nas

mco@lek-med.waw.pl

Odwiedź nas

Puławska 120/124

MCO - MEDIKAR

Serdecznie zapraszamy do naszej placówki mieszczącej się na ul.Puławskiej 120. Przychodnia zajmuje się specjalistycznym leczeniem osteoporozy oraz świadczy usługi stomatologiczne.

ZAPISY ONLINE

Zostaw numer kontaktowy lub adres email, a nasz specjalista oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie pytania.

Godziny otwarcia

pn-pt                                                               8:00-19:00

NASZA PLACÓWKA SPECJALISTYCZNA

MOKOTOWSKIE CENTRUM OSTEOPOROZY

 

Mokotowskie Centrum Osteoporozy to specjalistyczna przychodnia, która działa od 2001 r. Od początku istnienia zajmuje się głównie profilaktyką i  leczeniem osteoporozy w ramach kontraktu z NFZ oraz leczeniem stomatologicznym w ramach kontraktu z NFZ. Oferuje też usługi komercyjne w ramach tych dwóch poradni, ale również w ramach wizyt internistycznych i reumatologicznych.

W ramach poradni osteoporozy przychodnia specjalizuje się w badaniu diagnostycznym  stwierdzającym w jakim stopniu są uwapnione kości – densytometrią (badanie masy kostnej). Pacjent nieposiadający skierowania można je wykonać również w ramach profilaktyki osteoporozy. Densytometrię można wykonać w ramach profilaktyki oraz leczenia w poradni osteoporozy, ale także jako odrębne badanie komercyjnie – wynik jest wydawany pacjentowi z opisem lekarz. W ramach poradni stomatologicznej MCO zajmuje się leczeniem zachowawczym pacjentów w ramach kontraktu z NFZ, jak i  również komercyjnie. 

 W ramach komercyjnego leczenia pacjenci mogą liczyć również na leczenie protetyczne. 

W przychodni Mokotowskiego Centrum Osteoporozy znajduje się również punkt pobrań krwi, gdzie można wykonać badania krwi komercyjnie. Wynik badań podstawowych dostępny jest tego samego dnia w godzinach wieczornych lub dnia następnego (bez skierowania). 

Lekarze specjaliści pracujący w poradni osteoporozy w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjnie. Pod opieką Mokotowskiego Centrum Osteoporozy jest ponad kilkadziesiąt tysięcy pacjentów w ramach poradni osteoporozy i kilka tysięcy pacjentów w ramach poradni stomatologicznej. Od 20201 roku przychodnia Mokotowskiego Centrum Osteoporozy połączyła swoje siły z przychodnią Medikar i teraz razem działają, jako Medikar – Mokotowskie Centrum Osteoporozy. 

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW

LEKARZ SPECJALIŚCI PRACUJĄCY W PORADNI OSTEOPOROZY

dr n.med. Anna Filipczuk
internista
lek Anna Warowna

internista

lek Agata Skwarek-Szewczyk

reumatolog

lek Beata Bierca-Kroc

reumatolog

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW

LEKARZE SPECJALIŚCI W PORADNI STOMATOLOGICZNEJ W RAMACH
KONTRAKTU Z NFZ

lek Małgorzata Jonak

internista

dr n.med. Helena Deszczyńska

stomatolog, specj. chirurgii stomatologicznej

lek Monika Olczak-Pruc

stomatolog, specj. protetyki stomatologicznej

Skip to content