scroll w dół
Mokotowskie Centrum Osteoporozy

+48 (22) 490 45 31

Napisz do nas

rejestracjamco@medikar.pl

Odwiedź Mokotowskie Centrum Osteoporozy

ul.Puławska 120/124, Warszawa

Medikar - Mokotowskie Centrum Osteoporozy

Serdecznie zapraszamy do naszej placówki mieszczącej się na ul.Puławskiej 120. Przychodnia zajmuje się specjalistycznym leczeniem osteoporozy oraz świadczy usługi stomatologiczne. W przychodni znajduje się również punkt pobrań krwi.

Więcej

ZAPISY ONLINE

Zostaw numer kontaktowy lub adres email, a nasz specjalista oddzwoni do Ciebie i odpowie na wszystkie pytania.

Więcej

Godziny otwarcia MEDIKAR

pn-pt

7:00-21:00

Godziny otwarcia MCO

pn-pt

8:00-19:00

MISJA, WIZJA, CEL – MEDIKAR

Misją placówki jest przywrócenie sprawności fizycznej i psychicznej osobom ze schorzeniami narządu ruchu i układu nerwowego w stopniu umożliwiającym optymalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Wizją placówki jest osiągnięcie rangi wiodącego ośrodka rehabilitacyjnego w kraju, posiadającego wykwalifikowany zespół pracowników wszystkich szczebli potrafiących współpracować ze sobą dla osiągnięcia wspólnego celu.

Jednym z wiodących celów jest świadczenie usług zdrowotnych najlepszej jakości na najwyższym, zgodne z najnowszymi standardami medycznymi, przy jednoczesnym minimalizowaniu szkodliwości prowadzonych działań na otaczające środowisko naturalne, zapewnieniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz spełnieniu wszelkich wymagań związanych z bezpieczeństwem informacji i ochrony danych osobowych naszych pacjentów. Naszym atutem jest posiadania najlepszej kadry wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników.

Zarząd spółki

Rafał Karwowski

Prezes Przychodni Medikar

Agnieszka Brzezińska

Dyrektor Przychodni Medikar

dr Magdalena Hass

Kierownik Przychodni Medikar

Polityka Jakości

Jakość jest dla nas priorytetem. Pracujemy kontynuując najlepsze tradycje stworzone przez Polską Szkołę Rehabilitacji oraz w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauk medycznych. MEDIKAR działa pod patronatem i we współpracy ze znaną i renomowaną na Polskim rynku placówką medyczną: Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie, co zapewnia wysoki poziom wiedzy merytorycznej, stosowanie najnowocześniejszych metod terapii i standardów pracy.

MEDIKAR działa pod patronatem znanej i renomowanej na polskim rynku placówki medycznej: Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie, co zapewnia odpowiedni poziom wiedzy merytorycznej, a także stosowanie najnowocześniejszych metod terapii i standardów funkcjonowania. Najwyższy poziom świadczonych usług potwierdza także fakt posiadania nieprzerwanie od 2007 roku certyfikatu ISO we wszystkich istotnych obszarach dla wykonywanego profilu działalności.

Placówka zatrudnia wysoko wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, którzy reprezentują najwyższy poziom wiedzy, umiejętności i doświadczenia, potwierdzone dyplomami i certyfikatami. Medikar oferuje kompleksową opiekę pacjentom w kilku Poradniach:

Poradni ortopedycznej w ramach, której oferuje konsultacje w zakresie:

  • chirurgii urazowo-ortopedycznej,
  • wrodzonych i rozwojowych wad stawów biodrowych,
  • wad postawy,
  • oraz możliwość diagnostyki obrazowej (RTG, USG)

Poradni neurologicznej, która obejmuje opieką zarówno dzieci jak i dorosłych cierpiących na choroby układu nerwowego, poradni kardiologicznej oraz poradni osteoporozy z pracownią densytometryczną.

NASZA PLACÓWKA SPECJALISTYCZA

Medikar

MEDIKAR jest nowoczesną placówką medyczną mieszczącą się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Sieleckiej 22. Przychodnia zapewnia kompleksową, specjalistyczną opiekę medyczną w zakresie diagnozy i rehabilitacji przy leczeniu schorzeń narządu ruchu i układu nerwowego zarówno u dzieci jak i dorosłych. Działając od 2005 roku Medikar zdołał wyrobić sobie znakomitą opinię wśród Pacjentów z rejonu Warszawy i okolic. Placówka od początku funkcjonowania z powodzeniem realizuje kontrakt z NFZ. Dla wygody pacjentów realizowana jest owocna współpraca z firmami oferującymi prywatne ubezpieczenia zdrowotne.

MEDIKAR działa pod patronatem znanej i renomowanej na polskim rynku placówki medycznej: Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie, co zapewnia odpowiedni poziom wiedzy merytorycznej, a także stosowanie najnowocześniejszych metod terapii i standardów funkcjonowania. Najwyższy poziom świadczonych usług potwierdza także fakt posiadania nieprzerwanie od 2007 roku certyfikatu ISO we wszystkich istotnych obszarach dla wykonywanego profilu działalności. Placówka zatrudnia wysoko wykwalifikowanych lekarzy specjalistów, którzy reprezentują najwyższy poziom wiedzy, umiejętności i doświadczenia ,potwierdzone dyplomami i certyfikatami.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Mokotowskie Centrum Osteoporozy

Mokotowskie Centrum Osteoporozy to specjalistyczna przychodnia, która działa od 2001 r. Od początku istnienia zajmuje się głównie profilaktyką i  leczeniem osteoporozy w ramach kontraktu z NFZ oraz leczeniem stomatologicznym w ramach kontraktu z NFZ. Oferuje też usługi komercyjne w ramach tych dwóch poradni, ale również w ramach wizyt internistycznych i reumatologicznych.

W ramach poradni osteoporozy przychodnia specjalizuje się w badaniu diagnostycznym  stwierdzającym w jakim stopniu są uwapnione kości – densytometrią (badanie masy kostnej). Pacjent nieposiadający skierowania można je wykonać również w ramach profilaktyki osteoporozy. Densytometrię można wykonać w ramach profilaktyki oraz leczenia w poradni osteoporozy, ale także jako odrębne badanie komercyjnie – wynik jest wydawany pacjentowi z opisem lekarz.

W ramach poradni stomatologicznej MCO zajmuje się leczeniem zachowawczym pacjentów w ramach kontraktu z NFZ, jak i  również komercyjnie.

W ramach komercyjnego leczenia pacjenci mogą liczyć również na leczenie protetyczne.

W przychodni Mokotowskiego Centrum Osteoporozy znajduje się również punkt pobrań krwi, gdzie można wykonać badania krwi komercyjnie. Wynik badań podstawowych dostępny jest tego samego dnia w godzinach wieczornych lub dnia następnego (bez skierowania).

Lekarze specjaliści pracujący w poradni osteoporozy w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjnie. Pod opieką Mokotowskiego Centrum Osteoporozy jest ponad kilkadziesiąt tysięcy pacjentów w ramach poradni osteoporozy i kilka tysięcy pacjentów w ramach poradni stomatologicznej. Od 20201 roku przychodnia Mokotowskiego Centrum Osteoporozy połączyła swoje siły z przychodnią Medikar i teraz razem działają, jako Medikar – Mokotowskie Centrum Osteoporozy.

Nasi partnerzy

zadzwoń zadzwoń
%

Podejście do pacjenta

Zabiegów rocznie

Specjalistów

Usług

Osób leczonych rocznie

nfz nfz nfz nfz nfz
Skip to content