Punkt pobrań krwi

Warszawa Mokotów

NASZA PLACÓWKA SPECJALISTYCZA

POWRÓT DO OFERT

Punkt pobrań krwi

W przychodni Medikar-MCO mieści się punkt pobrań krwi, który w rzetelny sposób pobiera próbki i wysyła je do popularnego laboratorium Synevo, gdzie są badane. Przychodnia świadczy szeroki zakres usług w kierunku badań krwi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach od 07:00 do 21:00. Punkt pobrań krwi jest czynny w godzinach 08:00 – 11:00. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel.: +48 (22) 490 45 31 lub do wysłania pytania za pośrednictwem maila na adres: rejestracjamco@medikar.pl

Punkt pobrań krwi – ważne informacje

  • wykonujemy wszystkie analizy z krwi oraz z moczu wykazane w cenniku,
  • w ramach NFZ wykonujemy tylko badania dla pacjentów, którzy leczą się u nas w ramach NFZ w poradni osteoporozy,
  • komercyjnie wykonujemy badania zlecone przez naszych lekarzy w poradniach komercyjnych a także pacjentom, którzy przyjdą tzw. „z ulicy”, każdy może się zgłosić na pobranie krwi komercyjne,
  • zapisujemy pacjentów na daną godzinę, zapis może być osobisty, telefonicznie lub mailowo,
  • płatność kartą lub gotówką,
  • wyniki pacjent może odebrać osobiście lub wysyłamy mailem.
  • cennik dostępny na stronie lub informacja jest udzielana przez pracowników rejestracji, dostępny jest też do wglądu dla pacjentów na miejscu.

Nasz punkt pobrań krwi oferuje możliwość skorzystania z różnych pakietów badań, takich jak pakiet hormonalny, pakiet przeglądu zdrowia, pakiet tarczycowy. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi pakietami badań i wybrania najlepszego dla siebie!

punkt pobrań krwi, badanie krwi

Rola diagnostyki w trosce o zdrowie jest nieoceniona, dlatego tak ważne jest wykonywanie regularnych badań profilaktycznych, dzięki którym można wykryć nawet wczesne zmiany w organizmie. Jednym z takich badań jest morfologia krwi, czyli podstawowego płynu ustrojowego człowieka, który pełni wiele istotnych funkcji. Nawet wtedy, gdy wydaje nam się, że wszystko jest w porządku, bo nic nas nie boli, to warto raz w roku wykonać badania profilaktyczne. Niestety wiele schorzeń, zwłaszcza w początkowym stadium rozwoju, nie daje żadnych niepokojących objawów. Dzięki badaniom profilaktycznym można wykryć chorobę w bardzo wczesnym stadium i od razu wdrożyć skuteczne leczenie, co z pewnością poprawi rokowanie pacjenta.

Istnieje cały szereg badań diagnostycznych, których wykonywanie pozwala na wczesne wykrycie różnych schorzeń i jest bardzo pomocne w diagnostyce i profilaktyce chorób. Nasz punkt pobrań oferuje szeroki przekrój oznaczanych parametrów biochemicznych. Otrzymane wyniki z pewnością ułatwią lekarzowi postawienie trafnej diagnozy i rozpoczęcie właściwego leczenia.

Badania krwi, punkt pobrań krwi – odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Jak przygotować się do pobrania krwi?

Morfologia krwi – dlaczego jest ważna?

OB – kiedy wykonać to badanie?

Glukoza – sprawdź metabolizm węglowodanów swojego organizmu!

TSH – czy tylko kobiety powinny oznaczać stężenie tego hormonu?

zadzwoń zadzwoń
%

Podejście do pacjenta

Zabiegów rocznie

Specjalistów

Usług

Osób leczonych rocznie

nfz nfz nfz nfz nfz
Skip to content