mgr Tadeusz Guranowski - fizjoterapeuta Medikar Warszawa

mgr Tadeusz Guranowski

O mnie

Jestem absolwentem warszawskiej AWF w 1972 roku. Pracowałem jako terapeuta z baletem w Teatrze Wielkim w Warszawie od 1977 do 1979 roku. W 1986 r przez krótki czas pracowałem jako rehabilitant w szpitalu na ul. Stępińskiej, a następnie od 1986 do 1992 r. pracowałem w Centrum Zdrowia Dziecka na stanowisku kierownika Pracowni Hydroterapii. W międzyczasie prowadziłem obozy narciarskie dla amputantów w Szczyrku, ponieważ posiadam dyplom instruktora narciarstwa zjazdowego i tytuł trenera narciarstwa biegowego.

 

W 1988 roku wyjechałem do Austrii, gdzie pracowałem jako masażysta w dużym kompleksie sportowym w Wiedniu. W 1989 roku wyjechałem do Londynu, gdzie między innymi jeździłem do prywatnych pacjentów, głównie osób starszych-naszej polonii, udzielając im porad rehabilitacyjnych. W 1992 roku wyjechałem do USA, gdzie pracowałem w miejscowości Kankakee w szpitalu St. Mary’s Hospital w stanie Illinois. Po zdaniu egzaminu i otrzymaniu licencji amerykańskiego terapeuty wyjechałem do stanu Colorado w miejscowości Trinidad gdzie pracowałem w paru ośrodkach rehabilitacyjnych. Do kraju powróciłem w 1994 i podjąłem pracę jako rehabilitant w Przychodni na Uboczu na warszawskim Natolinie. W 1997 roku otrzymałem propozycję pracy jako rehabilitant w Centralnym Szpitalu Klinicznym Wojskowej Akademii Medycznej na ul. Szaserów.

 

W roku 2003 zgłosiłem się do pracy w Szpitalu Wojskowym w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej, gdzie przepracowałem 2 lata. Następnie przeniosłem się do najbardziej nowoczesnego szpitala ,który był prowadzony przez Amerykanów do Humanitarian City pod Rijadem, gdzie przepracowałem 1,5 roku. Do Polski wróciłem pod koniec 2006 roku i podjąłem pracę w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie. Od 2009 roku pracuję w Medikarze przy ul. Sieleckiej 22 do dnia dzisiejszego.

 

Moje pasje to: podróże, fotografowanie i śpiewanie.

Serdecznie zapraszam

Skip to content